Для батьків

СПЛАТА ПОДАТКІВ

Відповідно до Наказу «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» від 16.04.2018 року №367 однією з умов зарахування дитини до першого класу є документ (договір оренди нерухомого майна), що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування.

ПАМ’ЯТКА ОРЕНДОДАВЦЮ НЕРУХОМОГО МАЙНА!

відповідно до Податкового кодексу України та рішень Житомирської міської ради від 18.12.2018 року №1297 та від 10.06.2015 року «932:

Визначено мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості на 2019 рік в сумі 11,90 грн. для провадження некомерційної діяльності, у тому числі для проживання фізичних осіб;

Встановлено податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у розмірі 0,5% до мінімальної заробітної плати,  встановленої на 1 січня звітного року за квартири понад 60м2, будинки понад 120 м2 та різні типи понад 180 м2.

Передбачено обов’язок щорічного подання податкової  декларації до 1 травня року, що настає за звітним, а також визначення  податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб (18%) та сплатити їх до місцевого бюджету.

Довідки за тел. 48-12-32(департамент бюджету та фінансів Житомирської міської ради)

_________________________________________________________________________

Шановні батьки!

 Доводимо до вас графік проведення батьківських зборів та конференції в серпні 2019 року.
28.08.2019 17.00 Батьківські збори на паралелі 1-х класів «Особливості організації навчально-виховного процесу відповідно до вимог НУШ. Шляхи подолання труднощів адаптаційного періоду» Адміністрація

класні керівники

18.00 Батьківські збори на паралелі 5-х класів «Перший раз в п’ятий клас. Шляхи подолання труднощів адаптаційного періоду» Адміністрація

класні керівники

18.30 Батьківські збори 10-го класу«До моделі випускника школиШляхи

подолання труднощів адаптаційного періоду»

Адміністрація

класні керівники

29.08.2019 17.00 Загальношкільна батьківська конференція. Звіт директора школи.

(запрошуються класні керівники разом з трьома представниками батьківської громади класів)

Директор

Батьківський комітет школи

Батьківські збори на інших паралелях класів будуть проведені в вересні 2019р  за іншим графіком.

 _________________________________________________________________________

Шановні батьки!

Інформуємо Вас про питання, які були підняті під час прес-конференції в.о. мiнicтpa охорони здоров’я Уляни Cyпрун та міністра освіти i науки Лілії Гриневич 14 серпня 2019 року у приміщенні Будинку Уряду.

Miністерствo охорони здоров’я та міністерство освіти i науки закликали батьків до 1 вересня зробити дітям yci необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та ШКОЛИ з іншими вихованцями та учнями.

Стаття 15 Закону України«Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється. Саме ця норма покликана захистити здоров’я та життя дітей, адже в Україні спостерігається ускладнена епідемічна ситуація та вже два роки триває спалах кору. Перебування нещеплених дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалахів інфекційних хвороб, що є загрозою для життя та здоров’я не лише вихованців, учнів, а й членів їх сімей та працівників закладів освіти. В умовах колективу невакцинованих дітей інфекція поширюється дуже швидко. I саме тому щоразу з початком навчального року кількість хворих на iнфекцiйнi хвороби різко зростає. Цього року необхідно запобігти цьому заздалегідь.

I для цього потрібна допомога батьків.

Раніше Верховний суд підтвердив, що садочки i школи мають право не допускати невакцинованих дітей до ocвітнix закладів. Держава має забезпечити баланс між правом дитини отримати дошкільну ocвітy i правами іншихдітей. Коли індивідуальний iнтepec протиставляється загальному iнтepecy суспільства, то перевагу має загальне благо на безпеку та охорону здоров’я. Це рішення – остаточне в справі, яка розглядалася в судах різних інстанцій ще 2016 року, та не підлягає оскарженню.

«Якщо батьки відмовляються від вакцинації, то вони мають право обрати альтернативну форму навчання, наприклад, дистанційну чи індивідуальну, тобто держава в будь-якому випадку надасть можливість та доступ кожній дитині до шкільної освіти», -.зазначила Лілія Гриневич, міністр освіти i науки України.

Відповідно до календаря щеплень діти до 6 poків повинні мати щеплення проти гепатиту В, туберкульозу, кору, паротиту та краснухи, дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту Хiб-iнфекції. У 6 poків дітям роблять ревакцинацію проти дифтерії, правця, поліомієліту, кору, краснухи та паротиту.

Якщо в дитини є протипоказання, їй надається відповідна довідка на підставі даних обов’язкового медичного профілактичного огляду дитини за участю лiкаря-педiатра та інших лікарів-спецiaлicтів. Рішення пpo допуск таких дітей до закладів освіти приймає комісія лікapiв відповідного лікувально-профілактичного закладу.

Дітей, які мають протипоказання до щеплення, мусить захищати колективний iмунітет. Bін формується, коли 95-98% людей у суспільстві вакциновані. В таких умовах інфекція просто не має, де поширюватися. Тому, вакцинуючись, батьки не лише захищають своєз доров’я й здоров’я своєї дитини, а й долучаються до формування колективного імунітету i дбають про здоров’я інших людей.

      Перед початком навчального року дитина має пройти профілактичний огляд. Педіатр чи сімейний лікар видають необхідну для школи довідку (форма №086-1/o), в якій, зокрема, зазначить групу для занять фізичною культурою, крім того, потрібно оновити Карту профілактичних щеплень (довідка форми № 063/о)

Дякуємо за розуміння та співпрацю!

_________________________________________________________________________

Шановні батьки

майбутніх першокласників 2019-2020 навчального року!

28 травня 2019 року о 17:00 відбудуться загальні збори в актовій залі школи.

_________________________________________________________________________

Шановні батьки учнів 1 – 7 класів!

 Пропонуємо вашим дітям змістовний відпочинок в пришкільному таборі з  03 червня по 21 червня 2019 року.

 На дітей очікує цікава  програма:

 • культурна (відвідування театрів, кінозалів, музеїв);
 • навчальна (розвивальні заняття з англійської мови, інформатики);
 • спортивна (заняття з футболу, хокею на траві та ін).

Для дітей буде організоване гаряче харчування з розрахунку 43 грн на день, для пільгових категорій (за наявності довідок) є знижка.

Про бажання записати дитину до пришкільного табору просимо повідомити класному керівнику або соціальному педагогу.

_________________________________________________________________________

ПЕРЕНЕСЕННЯ РОБОЧОГО ДНЯ

У зв’язку з роботою протягом доби 31 березня 2019 року в приміщенні школи виборчої дільниці з виборів президента України та відповідно до рішення педагогічної ради (протокол № 13 від 21.03.20198р) з метою забезпечення відповідних санітарно-гігієнічних та безпечних умов освітнього процесу, робочий (навчальний) день понеділка 01 квітня  переноситься на суботу 06 квітня 2019 року.

_________________________________________________________________________

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 01 березня по 31 травня проводиться прийом заяв до 1-го класу

на 2019 – 2020 навчальний рік.

Зарахування дітей до 1-го класу відбудеться в червні 2019 року

за наказом директора школи.

Нагадуємо, що право на першочергове зарахування мають діти, які:

 • проживають на території обслуговування школи;
 • у яких є брати / сестри, що вже навчаються в цій школі;
 • у яких батьки є працівниками школи.

Три перших класи, відкриття яких заплановано у 2019 – 2020 навчальному році, працюватимуть за Концепцією Нова Українська Школа та відрізнятимуться за технологіями навчання. Традиційно, два класи на паралелі працюватимуть за системою розвивального навчання. Один з них, працюватиме як клас-група, де у другій половині дня відбуватимуться заняття в рамках участі школи у Всеукраїнському експерименті за темою «Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи «Радість розвитку». Заняття з напрямків: психологія, театралізація, хореографія, англійська мова. Організаційні та фінансові відносини встановлюються батьками з Інститутом психології ім. Г.С. Костюка НАПН України на договірній основі.

_________________________________________________________________________

ОБЕРЕЖНО – РОТАВІРУС

(пам’ятка для батьків)

Ротавірусна інфекція – одна з форм гострої кишкової інфекції, збудником якої є Ротавірус людини.

Переважно виникає в холодну пору року, за статистикою найбільшу кількість хворих реєструють з листопада по квітень. Також, це захворювання може носити епідемічний характер.

Найчастіше хворіють діти віком від 6 місяців до 4-5 років. Вірус вражає не тільки дітей, можуть хворіти й дорослі люди, у них захворювання зазвичай протікає в легкій формі зі стертими симптомами.

Інкубаційний період триває до 5 діб (в середньому – 2-3 доби).

Ротавірус отримав свою назву від латинського слова “rota” – колесо, саме на нього схожий цей вірус, якщо розглядати його під мікроскопом.

Для ротавірусної інфекції характерним є гострий початок: різке підвищення температури тіла, нудота, біль і бурчання в животі, блювання, сильний пронос, водянисто-пінисті випорожнення яскраво-жовтого кольору. Також, може з’являтись нежить, почервоніння в горлі, біль при ковтанні.

Ротавірусну інфекцію часто сприймають за ГРВІ. Різниця в тому, що по своїй природі вірус грипу  може розмножуватися і розвиватися тільки на слизовій оболонці дихальних шляхів, але ні шлунок, ні кишківник не відносяться до органів дихання. Ротавірус, будучи кишковою інфекцією, не має жодного відношення до вірусу грипу. Для підтвердження діагнозу необхідно провести лабораторні дослідження, найбільш доступним є виявлення антигену ротавірусу у зразках калу методом імуноферментного аналізу.

Захворювання дуже заразне, відноситься до “хвороб брудних рук”. Джерелом ротавірусів є хвора людина. Передача відбувається контактно-побутовим шляхом (при контакті з поверхнями чи предметами, що могли бути забруднені фекаліями – іграшки, меблі, одяг, підлога) або при вживанні в їжу інфікованих ротавірусом продуктів харчування.

Основну небезпеку являє собою зневоднення організму, що відбувається внаслідок частих блювоти та проносу. Симптоми ротавірусної інфекції можуть бути дуже схожі на ознаки інших інфекційних захворювань (сальмонельозу та холери). При появі перших ознак захворювання, особливо у маленьких дітей, слід негайно звернутися до лікаря!

Щодо профілактики ротавірусної інфекції, єдиний ефективний шлях – вакцинація. Вакцинуватися потрібно у віці від 6 до 32 тижнів від народження. Вакцина вводиться через рот двічі, з інтервалом не менше місяця.

Також, щоб вберегти дитину від зустрічі з ротавірусом, потрібно часто мити руки, особливо після прогулянки та перед їжею.

Якщо ротавірус вже виявлений, то люди, які доглядають за хворими, повинні після миття рук обробляти їх антисептиком. Забрудненні іграшки та поверхні мити з милом, а обробка 70% розчином етилового спирту інактивує ротавірус та попереджає подальшу його передачу.

Будьте пильними, бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших дітей!

_________________________________________________________________________

ШАНОВНІ    БАТЬКИ    МАЙБУТНІХ    ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Прийом заяв до 1-го класу на 2019 – 2020 навчальний рік

проводиться з 01 березня по 31 травня 2019 року

в приймальні директора за розкладом:

понеділок, середа, п’ятниця – з 13.00 до 17.00

вівторок, четвер – з 9.00 до 13.00

Відповідно до чинного законодавства  зараховуються до 1-го класу в першу чергу:

 1. Діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене документом.
 2. Діти, які є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі.
 3. Діти працівників цього закладу.

 

Для зарахування учня до ЗЗСО батьки або особи, які їх замінюють, подають:

 • заяву встановленого зразку;
 • копію свідоцтва про народження;
 • оригінал або копію медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086 – 1/о, довідку про щеплення

У випадку подання копій документів оригінали мають бути подані до видання наказу про зарахування.

Просимо взяти до уваги,

 що обов’язковою є наявність згоди на обробку персональних даних, надана батьками учня.

_________________________________________________________________________

Інформуємо, що міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій прийнято рішення про продовження  призупинення освітнього процесу до 16.02.2019 року.

_________________________________________________________________________

УВАГА! УВАГА! Щеплення дітей!

_________________________________________________________________________

Індивідуальні та групові консультації під час призупинення навчального процесу

Предмет
День тижня
Години протягом яких буде консультація
Вчитель, який проводить консультацію
Місце проведення (аудиторія)
Математика
Вівторок
10:00-12:00
Колосовська Т.П.
34
Математика
Вівторок
10:00-12:00
Українець Л.О.
26
Математика
Четвер
10:00-12:00
Українець Л.О.
26
Математика
Четвер
10:00-12:00
Кузьменко Н.В.
25
Математика
П’ятниця
12:00-13:00
Українець Л.О.
26
Історія
Понеділок
10:00-12:00
Катріч Л.О.
30
Історія
Вівторок
10:00-12:00
Катріч Л.О.
30
Історія
Середа
10:00-12:00
Дудар О.В.
30
Історія
Четвер
10:00-12:00
Лонський А.М.
30
Історія
П’ятниця
10:00-12:00
Лонський А.М.
30
Біологія
Вівторок
10:00-12:00
Солоп С.В.
41
Хімія
Вівторок
10:00-12:00
Амрахова І.В.
40
Хімія
Четвер
10:00-12:00
Горощенко А.М.
40
Географія
Четвер
10:00-12:00
Томляк М.І.
36
Англійська
Понеділок-п’ятниця
10:00-12:00
28
Українська мова
Понеділок-п’ятниця
11:00-13:00
37
Інформатика
П’ятниця
10:00-12:00
Господарчук І. Л.
20
Інформатика
Четвер
10:00-12:00
Никитюк М.В.
26

______________________________________________________________________________

Адміністрація ЗОШ № 8 м. Житомира

на 2019-2020 н.р. оголошує набір учнів трьох 1-х класів кількістю 90 учнів (традиційного, розвивального та розвивально-експериментального)

Необхідні документи:

 1. Довідка про реєстрацію дитини за місцем проживання.
 2. Свідоцтво про народження дитини (оригінал та ксерокопія).
 3. Заява про прийняття дитини до 1-ого класу (бланк надає школа).
Територія обслуговування

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 м. Житомира

(10001, м. Житомир, майдан Згоди, 5)

Вулиця  Болгарська 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11/1, 13/2, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 29, 31, 33
Провулок  Котельникова 3, 5, 7, 9
Провулок  Галанчикової 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9
Провулок  Північний 1, 3-б, 4, 5, 6, 7, 8
Провулок  Черняхівський  2, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 29
Провулок Товаровантажний 12, 12-б
Провулок  І-й Іподромний 6, 7, 9, 11, 13
Проспект  Незалежності 55, 55-а, 61-а, 67-а, 81, 83, 85, 87, 93/2, 126/94, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144/9, 152/8, 154, 156, 162, 164, 166, 168,  172-а,

172-б, 172-г, 174

Вулиця Михайла Грушевського 95/2, 95-б, 97, 97-б, 99, 101, 103, 103-а, 103-б, 103-в, 105, 105-а
Вул. Східна 86, 90, 92, 94
Вул. Київська 89, 91,91-а, 91-б, 95
Майдан Згоди 3/75, 4

____________________________________________________________________________

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Гарні новини! З січня 2019 року в ЗОШ №8 м.Житомира розпочне роботу Клуб майбутніх першокласників “Радість розвитку”.

На меті:

 • формування психологічної готовності дітей до навчання в загальноосвітньому навчальному закладі;
 • розвиток ціннісних орієнтацій та ключових компетентностей дитини.

Заняття відбуватимуться в рамках участі школи у Всеукраїнському експерименті за темою “Психолого-педагогічні умови становлення ціннісних орієнтацій дітей в ігровій та навчальній діяльності освітньої системи “Радість розвитку”, за адаптованою програмою “Впевнений старт”.

Заняття платні, ціна навчального комплекту для дитини – 300 грн.

Заняття будуть проходити щосуботи з 10:00 до 13:00.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Попередній запис на заняття Клубу в приймальні директора з 10:00 по 17:00 з 24 грудня по 10 січня 2019 року

________________________________________________________________________________

За ініціативою Житомирської організації НСПУ, низки громадських організацій міста та області21 грудня 2018 року о 17:00 в приміщенні Житомирської міської ради відбудуться громадські обговорення стосовно присвоєння загальноосвітній школі №8 м.Житомира імені Героя України, Героя Небесної Сотні Я.Я.Зайка.

Запрошуються усі небайдужі.

________________________________________________________________________________

З метою забезпечення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед батьківської громадськості щодо стану реформування галузі освіти 27 лютого 2018 року в ЗОШ № 8 м. Житомира пройшло розширене засідання Ради школи разом з батьківськими активами класів. Батьків ознайомили з розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказом управління освіти Житомирської міської ради, які визначають концептуальні питання реформування загальної середньої освіти, заходи із запровадження Концепції «Нова українська школа» в Україні та в м. Житомирі зокрема. Директор школи Лавриненко Н.В. доповіла батькам про «дорожню карту» реформування галузі освіти, про підготовку вчителів початкових класів школи. Присутнім була представлена презентація «Нова українська школа». Відбулося обговорення документів та матеріалів засідання. Батьківською громадськістю школи стан підготовки до функціонування перших класів в рамках впровадження Концепції «Нова українська школа» одноголосно був визначений як задовільний.

27 лютого – “Нова українська школа”

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА НАЗАРЧУК І.А.

  Порада батькам  

error: Content is protected !!