Факультативи і спортивні секції

п/п

Назва

факультативу

Програма

(ким затверджена)

Клас ПІП вчителя

(категорія)

1 «Пізнаємо Україну» Несвіт А. Ворон Г. та ін. – К., 2016. Мислива В.М.

(ІІ категорія)

2 Лексико-граматичний практикум Морякіна І.А. програма факультативу з англійської мови. –  К.: КНЛУ, 2000. 11а Мислива В.М.

(ІІ категорія)

3 Навчання ситуативного спілкування Несвіт А. Програма факультативного курсу. Гребенюк І.Д.

(вища)

4 Across cultures Great Britain-Ukraine Калініна Л.В. – К.: Наш час, 2007. (Лист № 1/11-6334 від 16.08.07) Гребенюк І.Д.

(вища)

5 Across cultures Great Britain-Ukraine Калініна Л.В.  (Лист № 1/11-6334 від 16.08.07) 10а Гребенюк І.Д.

(вища)

6 Навчання ситуативного спілкування Несвіт А. Програма факультативного курсу. 6 Кузнєцова О.В.

(І категрія)

7 Літературна мозаїка Несвіт., Воронін Г. Програма факультативного курсу для учнів 5-8 класів. К, 2011 Дунєва О.І.

(ІІ категорія)

8 Деякі питання з історії механіки Ліскович 0. В. Збірник програм курсів за вибором і факультативів з фізики та астрономії. – Х.: Основа, 2007. 8 Костюченко М.І.

(вища, вч-методист)

9 Основи інформатики Лавренюк І.В. Основи інформатики. 5-8 класи.- 2012. 5 Господарчук І.Л.

(спеціаліст)

10 Хмарні сервіси

Оffice 365

Литвинова С., Абросімова Г. – К.: Компринт, 2015 6 Іващенко О.В.

(спеціаліст)

11 Астрономія Артем’єва О.О., Білоус С.Ю. та ін.- К., 2017. Багінський О.М.

(ІІ категорія)

12 Астрономія Артем’єва О.О., Білоус С.Ю. та ін.- К., 2017. 8ав Багінський О.М.

(ІІ категорія)

13 Визначні постаті України Гирич І. – К., 2010 10 Арендарчук В.В.

(вища, вч-методист)

14 Історія української філософської думки Поздняков В..М. – К., 2010 11 Арендарчук В.В.

(вища, вч-методист)

15 Охорона тварин Буца О.Й та ін. – К.: Аксіома, 2013. Солоп С.В.

(вища, ст. вчитель)

16 Спортивний туризм Стангей Ю., Савченко Н. – К.: Освіта, 2010. Росовецька Н.В.

(вища. вч-методист)

17 Спортивний туризм Стангей Ю., Савченко Н. – К.: Освіта, 2010. Росовецька Н.В.

(вища. вч-методист)

18 Спортивний туризм Стангей Ю., Савченко Н. – К.: Освіта, 2010. Росовецька Н.В.

(вища. вч-методист)

19 Географія рідного краю Бойко В. Навчальна програма для ЗНЗ. – К.: академія, 2015. 5 Томляк М.І.

(вища, вч-методист)

20 Географія рідного краю Бойко В. Навчальна програма для ЗНЗ. – К.: академія, 2015. 6 Томляк М.І.

(вища, вч-методист)

21 Основи християнської етики Калашник А., Огірко О. Християнська етика. – К., 2003. Оріховська О.І.

(вища, вч-методист)

22 Основи християнської етики Калашник А., Огірко О. Християнська етика. – К., 2003. Оріховська О.І.

(вища, вч-методист)

23 Волейбол Кудрявець Д.С., Афіцька І.А. – К.: Шкільний світ, 2011 7 Поліщук М.І.

(ІІ категорія)

24 Волейбол Кудрявець Д.С., Афіцька І.А. – К.: Шкільний світ, 2011 Поліщук М.І.

(ІІ категорія)

25 Волейбол Кудрявець Д.С., Афіцька І.А. – К.: Шкільний світ, 2011 10а Поліщук М.І.

(ІІ категорія)

26 Футзал Демчишин А.П., Артюх В.М. – К.: Освіта, 1992 Атаманчук О.Є.

(ІІ категорія)

27 Футзал Демчишин А.П., Артюх В.М. – К.: Освіта, 1992 6 Атаманчук О.Є.

(ІІ категорія)

28 Настільний теніс Папуша П.Г. Книжка молодого вчителя фізкультури. Тернопіль, 2014. 11а Атаманчук О.Є.

(ІІ категорія)

29 Легка атлетика 8 Ковальчук К.В.

 

error: Content is protected !!