Результат моніторингу якості освіти

РЕЙТИНГ КЛАСІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ 2019 – 2020 навчального року 

Місце

Клас

Класний керівник

Середній бал

Учнів з високим середнім балом

І

5-В

Кузнєцова О.В.

10

17

ІІ

5-Б

Лонський А.М.

9,4

13

ІІІ

5-А

Пустохіна В.І.

9,2

10

(І)     4

11-А

Гребенюк І.Д.

9

14

(ІІ)    5

9-В

Козел Т.Ю.

8,7

5

10-А

Українець Л.О.

3

(ІІІ)   6

6-А

Максимець Н.Ф.

8,5

2

7-А

Пустохіна Є.Ф.

8,4

6

10-Б

Сергєєва І.М.

5

7

6-Б

Мовчан І.С.

8,2

5

8

7-Б

Колосовська Т.П.

8,1

5

8-Б

Михайлицька О.С.

3

 

6-В

Мельничук Г.О.

8

4

 

9-Б

Дідко І.С.

4

10

9-А

Федун С.О.

7,7

2

8-А

Рисіч Т.І.

7,6

2

11

7-В

Лиса Г.О.

7,4

  Всього по школі  ІІ – ІІІ ступенів

7,84

100

РЕЙТИНГ  КРАЩИХ  УЧНІВ  5 – 11  КЛАСІВ

за результатами 2019 – 2020 навчального року 

 

 Місце

 

зп

 

Клас

 

Прізвище учня

Показники успішності

оцінок достат. рівня

середній

бал

висока

якість, %

успішність

%

І

1. 

Проботюк Анна

11,9

100

100

2. 

Проботюк Катерина

11,9

100

100

ІІ

3. 

Ярмолюк Влад

11,5

100

100

4. 

11а

Буханевич Настя

11,3

100

100

ІІІ

5. 

Парфенюк Михайло

11,2

100

100

6. 

Панченко Віка

11,1

100

100

7. 

Нагорний Олександр

11,1

100

100

8. 

10а

Сірик Катерина

11,1

100

100

9. 

11а

Білик Лариса

11,1

100

100

10. 

11а

Димянчук Вероніка

11,1

100

100

11. 

11а

Селюченко Віталій

11,1

100

100

ІV

12. 

Гуменюк Анна

11

100

100

13. 

Зарицька Саша

11

100

100

14. 

Захарчук Дарина

11

100

100

15. 

Поліщук Ангеліна

11

100

100

16. 

Вербовська Ліза

11

100

100

17. 

Гуменюк Андрій

11

100

100

18. 

Зелінська Настя

11

100

100

V

19. 

Наумчук Марія

10,9

100

100

20. 

Пилипчук Валерія

10,9

100

100

21. 

Панасюк Микола

10,9

100

100

22. 

Чиршакова Настя

10,9

100

100

23. 

Глушков Денис

10,9

100

100

24. 

10б

Дацюк Дарина

10,9

100

100

25. 

11а

Базілевська Даря

10,9

100

100

26. 

11а

Єфімова Анастасія

10,9

100

100

27. 

11а

Назарчук Лілія

10,9

100

100

VІ

28. 

Ходоровська Христина

10,8

100

100

29. 

Коробка Тетяна

10,8

100

100

VІІ

30. 

Манілов Нікіта

10,7

100

100

31. 

Білорус Віктор

10,7

100

100

32. 

Мартінзон Андрій

10,7

100

100

33. 

Рудніцький Вова

10,7

100

100

34. 

Куліш Максим

10,7

100

100

35. 

Умінська Єлизавета

10,7

90

100

2

36. 

10б

Власенко Вікторія

10,7

100

100

37. 

11а

Іваницький Франц

10,7

9311а

100

1

VІІІ

38. 

Дев’ятко Поліна

10,6

100

100

39. 

Копил Софія

10,6

100

100

40. 

Левченко Злата

10,6

100

100

41. 

Черватюк Софія

10,6

100

100

42. 

Захарія Андрій

10,6

86

100

2

43. 

Кравченко Марія

10,6

100

100

44. 

Моніч Олександра

10,6

100

100

45. 

Загурський Євгеній

10,6

100

100

46. 

Маркевич Даниіл

10,6

100

100

47. 

Оксюківський О.

10,6

100

100

48. 

Парфенюк Віка

10,6

94

100

1

49. 

Вавдічик Ірина

10,6

95

100

1

50. 

10б

Німець Олександра

10,6

100

100

ІХ

51. 

Григорук Валерія

10,5

93

100

1

52. 

Пермінова Настя

10,5

100

100

53. 

Черниш Даря

10,5

100

100

54. 

Вавдічик Крістіна

10,5

100

100

55. 

Дзиба Альбіна

10,5

100

100

56. 

Рятте Ярослава

10,5

94

100

1

Х

57. 

Кутузова Марія

10,4

93

100

1

58. 

Ляс Діана

10,4

86

100

2

59. 

Мовчан Максим

10,4

100

100

60. 

Власенко Дмитро

10,4

100

100

61. 

Музика Влад

10,4

100

100

 

62. 

Пруднікова Надія

10,4

100

100

 

63. 

Загурський Віталій

10,4

100

100

64. 

Хлистун Поліна

10,4

100

100

65. 

Бугайчук Данило

10,4

100

100

66. 

Божок Каріна

10,4

84

100

3

67. 

Матвієнко Валерія

10,4

94

100

1

ХІ

68. 

Мороз Дарина

10,3

93

100

1

69. 

Тржецяк Софія

10,3

79

100

3

70. 

Мазуркевич Іван

10,3

100

100

71. 

Коберник Вероніка

10,3

86

100

2

72. 

Шевчук Каміла

10,3

86

100

2

73. 

Сидоренко Дарина

10,3

100

100

74. 

Печенюк Влад

10,3

85

100

3

75. 

Корячков Віктор

10,3

89

100

2

76. 

Романчук Максим

10,3

100

100

77. 

Поліщук Вероніка

10,3

95

100

1

78. 

10б

Хімчик Ольга

10,3

93

100

1

79. 

11а

Гребенюк Дмитро

10,3

73

100

4

80. 

11а

Микитюк Софія

10,3

73

100

4

81. 

11а

Паламарчук Іван

10,3

93

100

1

ХІІ

82. 

Мельниченко Крістіна

10,2

80

100

4

ХІІІ

83. 

Бєльська Діана

10,1

93

100

1

84. 

Лозовий Артем

10,1

86

100

2

85. 

Ульяницька Ліза

10,1

86

100

2

86. 

Маркевич Ілля

10,1

95

100

1

87. 

Опанасюк Кіра

10,1

82

100

3

88. 

 Дев’ятко Захар

10,1

94

100

1

89. 

Школьна Аріна

10,1

74

100

5

90. 

10а

Потеруха Олексій

10,1

81

100

3

91. 

10а

Проценко Олександра

10,1

75

100

4

92. 

10б

Владімірова Тоня

10,1

87

100

2

93. 

11а

Барановська Ліза

10,1

67

100

5

94. 

11а

Латко Максим

10,1

86

100

2

ХІV

95. 

Шмалюк Денис

10

79

100

3

96. 

Андрухович Саша

10

79

100

3

97. 

Бабич Влад

10

79

100

3

98. 

Тржецяк Катерина

10

75

100

5

99. 

Косинський Дмитро

10

79

100

4

100. 

11а

Дехтяр Дмитро

10

64

100

5

 

РЕЙТИНГ КЛАСІВ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ І семестру 2019 – 2020 навчального року 

Місце

Клас

Класний керівник

Середній бал

І

5-В

Кузнєцова О.В.

9,6

ІІ

5-Б

Лонський А.М.

9,2

ІІІ

5-А

Пустохіна В.І.

9

(І)     4

11-А

Гребенюк І.Д.

8,5

(ІІ)    5

7-А

Пустохіна Є.Ф.

8,3

9-В

Козел Т.Ю.

8,2

10-А

Українець Л.О.

(ІІІ)   6

6-А

Максимець Н.Ф.

8,1

10-Б

Сергєєва І.М.

7

6-В

Мельничук Г.О.

7,9

8

6-Б

Мовчан І.С.

7,8

9

7-Б

Колосовська Т.П.

7,7

8-Б

Михайлицька О.С.

9-Б

Дідко І.С.

10

7-В

Лиса Г.О.

7,2

8-А

Рисіч Т.І.

11

9-А

Федун С.О.

7,1

  Всього по школі  ІІ – ІІІ ступенів

7,66 (8,16)

 

error: Content is protected !!